Ножівка Intertool HT-3303
Фото 5 |
Intertool HT-3303 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3303
Усі ціни 11 →Intertool Intertool HT-3303 | 129 грн. |
Ножівка по металу Intertool HT-3303 c полотном 250-300 мм (HT-3303) | 145 грн. |
Ножівка з металом з полотном, 250-300 мм INTERTOOL HT-3303 | 229 грн. |
Ножівка з металом з полотном, 250-300 мм INTERTOOL HT-3303 | 135 грн. |
Ножівка по металу INTERTOOL 250-300мм (HT-3303) | 129 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →