Ножівка Intertool HT-3307
Intertool HT-3307 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3307
Усі ціни 9 →Intertool Intertool HT-3307 | 79 грн. |
Ножівка по металу Intertool HT-3307 с полотном 150 мм (HT-3307) | 100 грн. |
Ножівка з металу 150 мм з полотном INTERTOOL HT-3307 | 179 грн. |
Ножівка по металу INTERTOOL 150мм (HT-3307) | 79 грн. |
Ножівка по металу INTERTOOL HT-3307 | 94 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →