Ножівка Intertool HT-3304
Intertool HT-3304 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3304
Усі ціни 13 →Intertool Intertool HT-3304 | 269 грн. |
Ножівка по металу Intertool HT-3304 з алюмінієвою рукояткою 300 мм (HT-330 | 249 грн. |
Ножівка по металу Intertool HT-3304s - 300 мм алюмінієва ручка (DR-0000045 | 305 грн. |
Ножівка по металу 300 мм, рукоятка алюмінієва INTERTOOL HT-3304 | 369 грн. |
Ножівка по металу 300 мм, рукоятка алюмінієва INTERTOOL HT-3304 | 235 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →