Електрогенератор INVO H9000D-G
Фото 6 |
INVO H9000D-G 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INVO H9000D-G
Усі ціни 11 →Бензиновий генератор INVO H9000D-G | 24 900 грн. |
Генератор бензиновий INVO H9000D-G 7.2/7.7 кВт з електрозапуском DD0004475 | 24 999 грн. |
Генератор ГАЗ/бензиновый INVO H9000D-G 7.2/7.7 кВт с электрозапуском | 26 409 грн. |
Генератор бензиновий INVO H9000D-G 7.7 кВт з електрозапуском | 24 999 грн. |
Генератор бензиновий INVO H9000D-G 7.2/7.7 кВт з електрозапуском | 25 000 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації INVO H9000D-G
Ціни на INVO H9000D-G |
---|---|---|---|---|
INVO H9000D-G | від 23 749 грн. | 11 пропозицій | ||
INVO H9000DT-G | від 23 749 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →