Електрогенератор INVO H3150-G
Відео 1Фото 5 |
INVO H3150-G |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INVO H3150-G
Усі ціни 12 →Бензиновий генератор INVO H3150-G | 7 900 грн. |
Генератор ГАЗ/бензиновий INVO H3150-G 2.5/2.8 кВт із ручним запуском DD000 | 15 999 грн. |
Генератор ГАЗ/бензиновый INVO H3150-G 2.5/2.8 кВт с ручным запуском | 10 259 грн. |
Генератор бензиновий INVO H3150-G 2.8 кВт з ручним запуском | 7 999 грн. |
Генератор бензиновий INVO H3150-G 2.5/2.8 кВт з ручним запуском | 8 990 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →