USB-флешка iStorage datAshur Pro 128 ГБ (IS-FL-DA3-256-128)
Відео 17Фото 5 | 14 177 грн. Купити! Флешки з шифруванням iStorage datAshur Pro 128GBМаркетплейс: Rozetka.ua Secure MarketЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
iStorage datAshur Pro 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iStorage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iStorage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості usb-флешки iStorage datAshur Pro 128Gb:
- Захист від пилу та вологи класу IP57
Модификації iStorage datAshur Pro
Ціни на iStorage datAshur Pro |
---|---|---|---|---|
iStorage datAshur Pro 4 ГБ | від 3 669 грн. | 1 пропозиція | ||
iStorage datAshur Pro 8 ГБ | від 5 064 грн. | 1 пропозиція | ||
iStorage datAshur Pro 16 ГБ | від 6 171 грн. | 1 пропозиція | ||
iStorage datAshur Pro 32 ГБ | від 9 340 грн. | 1 пропозиція | ||
iStorage datAshur Pro 64 ГБ | від 10 120 грн. | 4 пропозиції | ||
iStorage datAshur Pro 128 ГБ | від 14 177 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →