USB-флешка Kingston IronKey D500S Managed 128 ГБ (IKD500SM/128GB)
Відео 3Фото 7 |
Kingston IronKey D500S Managed 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey D500S Managed
Ціни на Kingston IronKey D500S Managed |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S Managed 64 ГБ | від 12 516 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey D500S Managed 128 ГБ | від 16 212 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey D500S Managed 256 ГБ | від 22 344 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey D500S Managed 512 ГБ | від 27 384 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →