USB-флешка iStorage datAshur Pro 2 128 ГБ (IS-FL-DP2-256-128)
Відео 10Фото 9 |
iStorage datAshur Pro 2 128Gb 128 ГБ512 ГБ |
|
Захист від пилу i вологи IP68. Вбудована клавіатура для введення пароля. Апаратне цифрове шифрування AES-XTS 256 біт. Вбудована батарея для введення пароля до підключення флешки до комп'ютера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iStorage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iStorage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iStorage datAshur Pro 2 128 ГБ
iStorage datAshur Pro2 128GB USB 3.0 (IS-FL-DP2-256-128) | 13 480 грн. |
iStorage datAshur Pro2 128GB USB 3.0 (IS-FL-DP2-256-128) | 13 817 грн. |
iStorage datAshur Pro2 128GB USB 3.0 (IS-FL-DP2-256-128) | 14 154 грн. |
Відеоогляди
Модификації iStorage datAshur Pro 2
Ціни на iStorage datAshur Pro 2 |
---|---|---|---|---|
iStorage datAshur Pro 2 128 ГБ | від 13 480 грн. | 3 пропозиції | ||
iStorage datAshur Pro 2 512 ГБ | від 37 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →