USB-флешка Kingston IronKey D500S 128 ГБ (IKD500S/128GB)
Відео 3Фото 10 |
Kingston IronKey D500S 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston IronKey D500S 128 ГБ
Kingston 128GB IronKey D500S FIPS 140-3 Level 3 AES 256 (IKD500S128GB) | 12 800 грн. |
Kingston 128GB IronKey D500S FIPS 140-3 Level 3 AES 256 (IKD500S128GB) | 13 120 грн. |
Kingston 128GB IronKey D500S FIPS 140-3 Level 3 AES 256 (IKD500S128GB) | 13 440 грн. |
Флеш пам'ять USB Kingston IronKey D500S 128GB USB 3.2 Type-A (IKD500S/128G | 11 739 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey D500S
Ціни на Kingston IronKey D500S |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S 8 ГБ | від 4 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey D500S 16 ГБ | від 5 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey D500S 32 ГБ | від 7 869 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey D500S 64 ГБ | від 8 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey D500S 128 ГБ | від 11 739 грн. | 4 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S 256 ГБ | від 21 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S 512 ГБ | від 26 080 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →