Литий диск itWheels Alice 7x17/5x108 ET45 DIA65,1
Фото 12 | від 7 298 до 8 418 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації itWheels Alice 29
Характеристики
itWheels Alice 7x17/5x108 ET45 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог itWheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі itWheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити itWheels Alice 7x17/5x108 ET45 DIA65,1
Сортувати
itWheels ALICE (7J x 17 5x108 ET45 DIA65.1) Black На замовлення з Європи. | 7 879 грн. |
itWheels Alice BFP R17 W7.0 PCD5x108 ET45 DIA65.1 | 8 418 грн. |
itWheels ALICE (7J x 17 5x108 ET45 DIA65.1 Gloss silver) | 7 600 грн. |
itWheels Alice Gloss Silver R17 W7.0 PCD5x108 ET45 DIA65.1 | 7 820 грн. |
itWheels ALICE (7J x 17 5x108 ET45 DIA65.1) Gloss silver На замовлення з Є | 7 298 грн. |
Закрити
Схожі