Навушники
Jabra Elite 8 Active
Відео 12Фото 20 |
Jabra Elite 8 Active |
|
Адаптивне шумозаглушення, 6 мікрофонів, тривалий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Elite 8 Active
Усі ціни 6 →Наушники Jabra Elite 8 Active Caramel (100-99160702-98) | 8 032 грн. |
Наушники TWS JABRA Elite 8 Active Navy Blue (100-99160701-98) | 7 899 грн. |
Jabra Elite 8 Active Navy Blue (100-99160701-98) 100-99160901-99 | 7 999 грн. |
Jabra Elite 8 Active | 11 685 грн. |
Наушники TWS JABRA Elite 8 Active Black (100-99160700-98) | 7 899 грн. |
Jabra Elite 8 Active Black (100-99160900-99) 100-99160900-99 | 7 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →