Ванна Jacob Delafon Repos 180x85 см
Відео 3Фото 2 |
Jacob Delafon Repos 180x85 170x80 см180x85 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Repos 180x85 см
Усі ціни 9 →Ванна чавунна Jacob Delafon Repos E2903 180х85 + ноги + сифон E2903-00 | 61 075 грн. |
Чавунна ванна Jacob Delafon Repos 180x85 E2903-00 | 71 100 грн. |
Акция!Доставка по Украине Бесплатная.Чугунная ванна Jacob Delafon Repos 18 | 71 100 грн. |
Чавунна ванна JACOB DELAFON 180х85 REPOS E2903-00 | 71 100 грн. |
Ванна чавунна Jacob Delafon Repos Е2904 180х85 + ноги + сифон E2904-00 | 58 326 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
- Модель E2904 — без отворів для ручок
- Модель E2903 — з отворами для ручок
Модификації Jacob Delafon Repos
Ціни на Jacob Delafon Repos |
---|---|---|---|---|
Jacob Delafon Repos 170x80 см | від 45 441 грн. | 12 пропозицій | ||
Jacob Delafon Repos 180x85 см | від 58 326 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →