Витяжка Grunhelm GVC 620 W білий
Фото 9 |
Grunhelm GVC 620 W білий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GVC 620 W білий
Усі ціни 15 →Витяжка Grunhelm GVC 620 W | 2 640 грн. |
Витяжка кухонна Grunhelm GVC 620 W (117918) | 2 765 грн. |
Вытяжка кухонная Grunhelm GVC 620 W (117918) 117918 | 3 043 грн. |
Витяжка кухонна Grunhelm GVC 620 W (117918) 117918 | 2 640 грн. |
Grunhelm Витяжка кухонна Grunhelm GVC 620 W (117918) 117918 | 2 640 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Grunhelm GVC 620 W
Ціни на Grunhelm GVC 620 W |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GVC 620 W білий | від 2 398 грн. | 15 пропозицій | ||
Grunhelm GVC 620 I нержавіюча сталь | від 2 947 грн. | 5 пропозицій | ||
Grunhelm GVC 620 B чорний | від 2 302 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →