Витяжка Minola HBI 5323 WH 800 LED білий
Фото 9 | 3 899 грн. Купити! Вбудована шафа витяжка для кухні Minola HBI 5323 WH 800 LED, нержавіюча стМаркетплейс: Rozetka.ua TouchDownЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Minola HBI 5323 WH 800 LED білий 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Minola HBI 5323 WH 800 LED
Ціни на Minola HBI 5323 WH 800 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HBI 5323 WH 800 LED білий | від 3 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Minola HBI 5323 I 800 LED нержавіюча сталь | від 3 869 грн. | 10 пропозицій | ||
Minola HBI 5323 GR 800 LED сірий | від 3 113 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →