Унітаз Jaquar Solo SLS-WHT-6953BIUFSM
Фото 4 |
Jaquar Solo SLS-WHT-6953BIUFSM |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Solo SLS-WHT-6953BIUFSM
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний Jaquar Solo з кришкою Soft-Close (SLS-WHT-6953BIUFSM) SLS | 8 553 грн. |
Jaquar Jaquar Чаша підвісного унітазуа SOLO rimless+сид. дюропл slim, пов. | 8 553 грн. |
Унітаз підвісний JAQUAR Solo Rimless SLS-BLM-6953BIUFSM із сидінням Soft C | 10 896 грн. |
Чаша підвісного унітазуа SOLO rimless+сид. дюропл slim, пов.падіння (SLS-6 | 8 553 грн. |
Унитаз подвесной Jaquar Solo SLS-BLM-6953BIUFSM с сидением Soft Close | 11 003 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →