Унітаз Cersanit Crea Clean On S701-403
Cersanit Crea Clean On S701-403 |
|
10 років гарантії від виробника на кераміку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea Clean On S701-403
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit CREA B216 (S701-403) S701-403 | 10 439 грн. |
Cersanit Cersanit Чаша підвісного унітаза 216 CREA CLEAN ON овал + сид SLI | 8 748 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Crea Clean On з сидінням Slim (S701-403) | 9 939 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Crea Cet B216 овальний з сидінням дюропласт | 10 439 грн. |
Унітаз підвісний CERSANIT CREA СЕТ B216 CleanOn S701-403 із сидінням Slim | 8 749 грн. |
Унітаз підвісний CET B216 Cersanit Crea CleanOn з дюропластовим Slim сидін | 10 038 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Crea Cet B216 овальний з сидінням дюропласт | 10 439 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →