Унітаз Newarc Modern 3823B-M
Фото 2 |
Newarc Modern 3823B-M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Modern 3823B-M
Усі ціни 11 →Унітаз підвісний Newarc Modern чорний матовий 3823B-M з сидінням Soft-Clos | 9 399 грн. |
Унітаз підвісний Newarc Modern чорний 3823B-M із сидінням Soft-Close | 9 399 грн. |
Унітаз підвісний Newarc Modern Rimless з кришкою Soft-Close чорний матовий | 9 399 грн. |
Підвісний безобідковий унітаз Newarc Modern Rimless 3823B-M черный матовый | 10 140 грн. |
Унітаз підвісний Newarc Modern сидіння Slim Soft-Close, чорний матовий (38 | 9 399 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →