Унітаз Duravit D-Neo Compact 45880900A1
Відео 1Фото 21 |
Duravit D-Neo Compact 45880900A1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Neo Compact 45880900A1
Унітаз підвісний Duravit D-Neo Rimless 45880900A1 з сидінням Soft Close | 9 899 грн. |
Унітаз підвісний Duravit D-Neo 45880900A1 із сидінням Soft Close | 9 880 грн. |
Унітаз підвісний Duravit D-Neo Rimless 45880900A1 з сидінням Soft Close | 9 899 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →