Унітаз Dusel Vortex DWHT10201230R
Фото 8 |
Dusel Vortex DWHT10201230R |
|
Спеціальне грязевідталкуючи покриття ExtraClean.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel Vortex DWHT10201230R
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Dusel Vortex білий глянцевий DWHT10201230R із сидінням So | 9 432 грн. |
Підвісний унітаз DUSEL VORTEX / DWHT10201230R (Dusel-147) | 9 432 грн. |
Унитаз Dusel Vortex DWHT10201230R | 9 432 грн. |
Унітаз Dusel Vortex DWHT10201230R | 9 432 грн. |
Унітаз Dusel VORTEX DWHT10201230R 812301 | 9 432 грн. |
Унітаз DUSEL VORTEX підвісний DWHT10201230R з сидінням Soft Close дюроплас | 9 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →