Мишка
Jedel W620 Wireless
Фото 5 |
Jedel W620 Wireless |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel W620 Wireless
Усі ціни 7 →Jedel W620 Black 33768 | 329 грн. |
Jedel W620 | 240 грн. |
Бездротова комп'ютерна миша Jedel W620 108*63*30 мм Чорна | 337 грн. |
Бездротова комп'ютерна миша Jedel W620 Чорна Радіус дії до 10 м | 326 грн. |
Бездротова миша JEDEL W620 1000dpi | 346 грн. |
Бездротова комп'ютерна миша Jedel W620 Чорна 1600 DPI | 326 грн. |
Бездротова комп'ютерна миша Jedel W620 Чорна ABS-пластик | 326 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →