Trust Primo Wireless Mouse
Фото 15 |
Trust Primo Wireless Mouse |
|
Доступна, компактна і легка трикнопкова бездротова миша з якісним оптичним сенсором, кнопкою зміни чутливості і бездротовим підключенням по радіоканалу з частотою 2.4 ГГц. Відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, який пропонується в п'яти різних колірних варіантах. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для економних користувачів, що віддають перевагу надійні і функціональні пристрої з доступною вартістю.
Завдяки компактним габаритним розмірам і невеликій вазі (75 г) буде цікава власникам ноутбуків. Добротний оптичний сенсор миші Trust Primo Wireless Mouse добре працює на будь-якій поверхні, включаючи дерево, тканину, шкіру і пластик. Максимальна роздільна здатність досягає 1600 dpi, чого достатньо для вирішення будь-яких побутових і професійних завдань. Завдяки прекрасній ергономіці і симетричного дизайну буде особливо цікава користувачам-лівшам. Для підключення до ноутбука/ультрабуку, ПК або моноблоку використовується малогабаритний захищений USB-приймач. Для живлення миші необхідні два елементи типорозміру ААА.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Primo Wireless Mouse
Усі ціни 158 →Trust Primo Wireless (24796) Blue 24796 | 279 грн. |
Миша Trust Primo, WL, White (24795TRUST) | 279 грн. |
Миша Trust Primo WL White matt (24795TRUST) 24795TRUST | 159 грн. |
TRUST Primo WL White matt (24795TRUST) | 159 грн. |
Миша бездротова Trust Primo WL Blue (24796) 24796 | 279 грн. |