Мишка
Defender Hit MM-415 (52415)
Фото 3 |
Defender Hit MM-415 2020 рікHit |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Hit MM-415
Усі ціни 28 →Миша Defender (52415) MM-415 червоний | 165 грн. |
Мышь DEFENDER (52415)MM-415 красный 52415 | 210 грн. |
Миша Defender Hit MM-415 Red (52415) | 189 грн. |
Defender DEFENDER (52415)MM-415 Red 52415 | 149 грн. |
Defender Hit MM-415 (52415) STH0023053 | 249 грн. |
ще 20 пропозицій
Звичайно бюджетна безпровідна ведмедик. Якщо взяти в районі до 150грн – гарний вибір. 1. Ціна
2. Дизайн. 1. Якість виконання. Ліва клавіша миші знаходиться вище ніж права. І буває що можна зачепити пальцем чи нігтем. По краях пластик відлитий криво. Тому таке враження що цю ведмедика розбирали не обережно.
2. Червоне покриття якщо у вас ладони потіють дуже швидко витрітися. 3. Незрозумілий перемикач DPI. Навіщо він потрібний? Не зрозуміло. Краще б вмонтували перемикач увімкнення/вимкнення ведмедика, а не заглушку на його місті встановили. Alexey: користуюся Defender Hit MM-415 менше місяця |
Додати відгук
anonim
9 листопада 2020, 12:50
Дополнительные кнопки #
Подскажите как настроить дополнительные две кнопки?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →