Литий диск JH AO5021 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 6 350 до 7 674 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації JH AO5021 1
Характеристики
JH AO5021 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH AO5021 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
JH AO5021 7,5x18/5x114,3 D67,1 ET45 BMF | 6 558 грн. |
JH JH JH-AO5021 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) BMF | 7 449 грн. |
JH AO5021 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) BMF | 6 714 грн. |
Диски JH AO5021 7,5x18 5x114,3 ET45 DIA67,1 (BMF) | 6 350 грн. |
JH AO5021 7.5x18 5x114.3 ET45 DIA67.1 BMF | 6 920 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі