Збірної диск JH DIM038 8,5x19/5x114,3 ET33 DIA73,1
від 7 578 до 9 299 грн. Порівняти ціни 14 → |
Модифікації JH DIM038 1
Характеристики
JH DIM038 8,5x19/5x114,3 ET33 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH DIM038 8,5x19/5x114,3 ET33 DIA73,1
Сортувати
JH DIM038 R19 W8.5 PCD5x114,3 ET33 DIA73.1 HB | 8 198 грн. |
JH DIM038 8,5x19/5x114,3 D73,1 ET33 HB | 7 762 грн. |
JH JH JH-DIM038 (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1) HB | 8 911 грн. |
Диски JH DIM038 8,5x19 5x114,3 ET33 DIA73,1 (HB) | 7 578 грн. |
JH Легковий диск JH DIM038 HB R19 W8.5 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1 | 9 299 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі