Литий диск JH H622 6x15/5x100 ET40 DIA57,1
від 3 865 до 4 732 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації JH H622 1
Характеристики
JH H622 6x15/5x100 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH H622 6x15/5x100 ET40 DIA57,1
Сортувати
JH H622 R15 W6 PCD5x100 ET40 DIA57.1 S | 4 145 грн. |
JH H622 6,0x15/5x100 D57,1 ET40 S | 4 059 грн. |
JH JH JH-H622 (R15 W6.0 PCD5x100 ET40 DIA57.1) S | 4 516 грн. |
Диски JH H622 6x15 5x100 ET40 DIA57,1 (silver) | 3 865 грн. |
JH H622 6x15 5x100 ET40 DIA57.1 S | 4 340 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі