Литий диск JH A045 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
від 5 060 до 6 670 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації JH A045 1
Характеристики
JH A045 8x18/5x112 ET43 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH A045 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
Сортувати
Диски JH A045 8x18 5x112 ET43 DIA66,6 (GMF) | 5 080 грн. |
JH A045 (R18 W8.0 PCD5x112 ET43 DIA66.6) GMF | 5 060 грн. |
JH A045 8x18 5x112 ET43 DIA66.6 GMF | 6 670 грн. |
JH A045 8x18 5x112 ET43 DIA66.6 GMF | 5 520 грн. |
JH A045 8x18 5x112 ET43 DIA66.6 GMF | 5 280 грн. |
JH A045 (R18 W8 PCD5x112 ET43 DIA66,6) 1912561 | 5 464 грн. |
Диски литі JH A045 R18 W8 PCD5x112 ET43 DIA66.6 (GMF) | 5 530 грн. |
Диск JH A045 8x18 5x112 ET43 DIA66.6 GMF | 5 755 грн. |
Закрити
Схожі