Литий диск JH HP591 6,5x17/5x114,3 ET45 DIA66,1
від 5 316 до 6 512 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації JH HP591 1
Характеристики
JH HP591 6,5x17/5x114,3 ET45 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH HP591 6,5x17/5x114,3 ET45 DIA66,1
Сортувати
JH HP591 6.5x17 5x114.3 ET45 DIA66.1 MG | 5 918 грн. |
JH HP591 6,5x17/5x114,3 D66,1 ET45 MG | 5 526 грн. |
JH JH JH-HP591 (R17 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA66.1) MG | 6 237 грн. |
Диски JH HP591 6,5x17 5x114,3 ET45 DIA66,1 (MG) | 5 316 грн. |
JH HP591 6.5x17 5x114.3 ET45 DIA66.1 MG | 5 970 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі