Литий диск JH J011 5,5x14/4x100 ET35 DIA73,1
від 2 605 до 2 950 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації JH J011 2
Характеристики
JH J011 5,5x14/4x100 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH J011 5,5x14/4x100 ET35 DIA73,1
Сортувати
JH 011 (R14 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA73.1) SMF | 2 605 грн. |
Диск JH 011 SMF R14 W5,5 PCD4x100 ET35 DIA73,1 | 2 710 грн. |
JH 011 5.5x14 4x100 ET35 DIA73.1 SMF | 2 780 грн. |
JH JH 011 5.5x14 4x100 ET35 DIA73.1 SMF | 2 657 грн. |
Диск JH 011 5.5x14 4x100 ET35 DIA73.1 SMF | 2 950 грн. |
Закрити
Схожі