Литий диск Zorat 337 6x14/4x100 ET37 DIA67,1
Фото 4 | від 3 174 до 3 597 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Zorat 337 9
Характеристики
Zorat 337 6x14/4x100 ET37 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 337 6x14/4x100 ET37 DIA67,1
Сортувати
Диски ZW 337 6x14 4x100 ET37 DIA67,1 (HS) | 3 174 грн. |
ZW 337 (R14 W6.0 PCD4x100 ET37 DIA67.1) HS | 3 192 грн. |
Диск ZW 337 Hyper silver R14 W6,0 PCD4x100 ET37 DIA67,1 | 3 252 грн. |
Zorat Wheels 337 6x14 4x100 ET37 DIA67.1 HS | 3 300 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels 337 6x14 4x100 ET37 DIA67.1 HS | 3 327 грн. |
Диск Zorat Wheels 337 6x14 4x100 ET37 DIA67.1 HS | 3 597 грн. |
Закрити
Схожі