Литий диск SPORTMAX RACING D2770 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
від 2 572 до 2 932 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING D2770 2
Характеристики
SPORTMAX RACING D2770 6x14/4x100 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING D2770 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
Сортувати
Sportmax Racing SR-D2770 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 HB | 2 604 грн. |
Диски Sportmax Racing SR-D2770 6x14 4x100 ET38 DIA67,1 (HB) | 2 590 грн. |
Sportmax Racing SR-D2770 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 HB | 2 812 грн. |
Sportmax Racing SR-D2770 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 HB | 2 763 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-D2770 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 HB | 2 641 грн. |
Sportmax Racing SR-D2770 (R14 W6 PCD4x100 ET38 DIA67,1) 1892583 | 2 572 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-D2770 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 HB | 2 932 грн. |
Закрити
Схожі