Ванна Cersanit Korat 170x70 см (S301-122)
Фото 3 |
Cersanit Korat 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Korat 170x70 см
Усі ціни 7 →Ванна акрилова Cersanit Korat 170x70 S301-122 | 6 643 грн. |
Ванна Cersanit Korat 170x70 см (S301-122) S301-122 | 7 389 грн. |
Cersanit Cersanit Korat 170x70 | 5 947 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Korat 170x70 S301-122 | 6 890 грн. |
Ванна Cersanit Korat 170*70 | 7 389 грн. |
Ванна акрилова CERSANIT KORAT S301-122 170x70 + ніжки PW01/S906-001 | 7 020 грн. |
Ванна Cersanit Korat 170*70 | 7 389 грн. |
Модификації Cersanit Korat
Ціни на Cersanit Korat |
---|---|---|---|---|
Cersanit Korat 150x70 см | від 5 283 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Korat 160x70 см | від 5 578 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Korat 170x70 см | від 5 947 грн. | 7 пропозицій | ||
Cersanit Korat 170x75 см підсилення | від 6 401 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Korat 180x80 см підсилення | від 6 683 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →