Ванна Besco Intrica 170x75 см
Besco Intrica 170x75 WAIN-170-PK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Intrica 170x75 см
Акрилова ванна Besco Intrica 170x75 см (WAIN-170-PK) WAIN-170-PK | 13 653 грн. |
Ванна акрилова Besco Intrica 170х75 (соло), без ніг (#WAIN-170-PK) WAIN-17 | 12 816 грн. |
Ванна акрилова BESCO INTRICA 170х75 (соло) без ніжок (NAVARA42768) | 12 218 грн. |
Ванна акрилова Besco INTRICA 170х75 (соло) без ніг | 13 022 грн. |
Модификації Besco Intrica
Ціни на Besco Intrica |
---|---|---|---|---|
Besco Intrica 150x75 см | від 10 066 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Intrica 160x75 см | від 11 726 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Intrica 170x75 см | від 12 218 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →