Ванна Roca Easy 170x75 см
Відео 6Фото 3 |
Roca Easy 170x75 |
|
Товщина акрилового листа: 4 мм
Додатково комплектується бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Easy 170x75 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Roca Easy 170x75 A248192000 | 16 909 грн. |
Ванна акрилова Roca Easy 170х75 прямокутна з ніжками A248192000 | 12 800 грн. |
Ванна акрилова Roca Easy 170x75 A248622000/A248192000 | 16 908 грн. |
Акрилова ванна Roca Easy 170x75, пряма + ніжки (A248192000) | 15 480 грн. |
Ванна акрилова Roca Easy 170x75 A248192000 | 16 909 грн. |
Ванна акриловая 170x75 Roca EASY A248192000 | 12 413 грн. |
Відеоогляди
Модификації Roca Easy
Ціни на Roca Easy |
---|---|---|---|---|
Roca Easy 140x70 см | від 12 140 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Easy 150x70 см | від 11 559 грн. | 10 пропозицій | ||
Roca Easy 150x80 см | від 23 890 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Easy 160x70 см | від 14 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Roca Easy 160x75 см | від 14 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Roca Easy 160x90 см | від 23 890 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Easy 170x70 см | від 13 300 грн. | 8 пропозицій | ||
Roca Easy 170x75 см | від 12 413 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →