Пилосос
JIMMY JV71
Відео 4Фото 6 |
JIMMY JV71 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JIMMY JV71
Усі ціни 12 →Jimmy Jimmy JV71 Champagne JV71C | 5 999 грн. |
Беспроводной пылесос Jimmy JV71 Champagne JV71C | 5 999 грн. |
Вертикальний пилосос Xiaomi JIMMY Handheld Wireless Vacuum Cleaner (JV71) | 5 799 грн. |
Акумуляторний пилосос Jimmy JV71 Champagne JV71C | 5 999 грн. |
JIMMY JV71 Champagne JV71C | 5 999 грн. |
ще 7 пропозицій
Не планували купувати цей пилосос, але були в гостях і побачили у колеги. який показав і мені сподобалося. Насамперед класна мобільність. Взяв, поніс, пропилососив - він легкий, розбирається за лічені секунди, коротшає до розміру руки, що можна піти машину пропилососити, на вулицю. Він чудово справляється з рівними поверхнями, непогано з диванами, килимами, навіть незважаючи на свою невелику потужність (порівняно із звичайним дротовим пилососом). Основна перевага, як мені здається, у гарній щітці, яка крутить і затягує все всередину. Прибрав, розібрав, почистив, поклав у шафу. Займає мінімум місця. Це його другий важливий плюс. За функціоналом - є купа насадок. Все якісно зібрано, приємно тримати у руці. Батареї вистачає хвилин на 20, або навіть більше, тому я ніколи не прибирав до розряду. Сто відсотків вистачає для збирання в машині. Є два режими роботи, звичайний та турбо. У турбо сильно шумить, але набагато краще прибирає. Використовую його для дивана, килима, одягу, іноді у машині. Звичайного режиму більш ніж достатньо для стандартного прибирання. Легкий, без напруження ходжу і я, і дружина. Заряджається довго, години дві напевно. Єдине чого не вистачає, це можливості вологого прибирання. Якісний виріб, матеріали відмінні, збирання на 5+. Добре виконує свою функцію. Є насадки під будь-який випадок життя. Чи не шумний (у звичайному режимі). Легкий та компактний. Можна пилососити під ліжком, тому він згинається під будь-яким кутом. Легко чиститься. Дуже зручна штука для автомобіля. Мабуть, їх немає. Пилосос відмінний, особливо якщо ліньки з собою тягати здорову провідну бандуру. kulchpavel: користуюся JIMMY JV71 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →