Кулі й патрони JSB Polymag Shorts 5.5 mm 1.03 g 200 pcs
JSB Polymag Shorts 5.5 mm 1.03 g 200 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Polymag Shorts 5.5 mm 1.03 g 200 pcs
Усі ціни 14 →JSB Polymag, 5,5 мм, 1,03 г, 200 шт | 726 грн. |
Свинцовые пули JSB Polymag Shorts, 5,5 мм, 1,03 г, 200 шт/уп (1011-01-200) | 726 грн. |
Пульки JSB Polymag Shorts 5,5 мм 200 шт/уп (1011-01-200) 1011-01-200 | 726 грн. |
Пули пневматические JSB Polymag Shorts 5,5 мм 1,03 г 200 шт/уп (1011-01-20 | 726 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →