Кулі й патрони JSB Exact Jumbo Beast 5.5 mm 2.2 g 150 pcs
Фото 3 |
JSB Exact Jumbo Beast 5.5 mm 2.2 g 150 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Exact Jumbo Beast 5.5 mm 2.2 g 150 pcs
Усі ціни 9 →Свинцовые пули JSB Exact Jumbo Beast, 5,52 мм, 2,2 г, 150 шт/уп (546387-15 | 418 грн. |
Пульки JSB Exact Jumbo Beast 5,52 мм 150 шт/уп (546387-150) 546387-150 | 431 грн. |
Пульки JSB Exact Jumbo Beast 5,52 мм 150 шт/уп (546387-150) 546387-150 | 418 грн. |
Пули пневматические JSB Exact Jumbo Beast 5,52 мм 2,2 г 150 шт/уп (546387- | 418 грн. |
JSB Пульки JSB Exact Jumbo Beast 5,52 мм 150 шт/уп (546387-150) 546387-150 | 418 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →