Кулі й патрони JSB Simply 4.5 mm 0.535 g 500 pcs (001246-500)
JSB Simply 4.5 mm 0.535 g 500 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Simply 4.5 mm 0.535 g 500 pcs
Усі ціни 6 →Свинцовые пули JSB Diabolo Simply, 4,5 мм ,0.535 гр, 500 шт/уп (001246-500 | 334 грн. |
Пульки JSB Diabolo Simply 4,5 мм, 0.535 г, 500 шт/уп (001246-500) 001246-5 | 334 грн. |
JSB Пульки JSB Diabolo Simply 4,5 мм, 0.535 г, 500 шт/уп (001246-500) 0012 | 334 грн. |
Кульки JSB Diabolo Simply 4,5 мм, 0.535 г, 500 шт/уп (001246-500) | 419 грн. |
Кульки JSB Diabolo Simply 4,5 мм, 0.535 г, 500 шт/уп (001246-500) | 395 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →