Духова шафа Kaiser EH 6306 R
Kaiser EH 6306 R нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EH 6306 R
Усі ціни 8 →Kaiser Kaiser EH 6306 R | 32 099 грн. |
Духовой шкаф Kaiser EH 6306 R | 32 199 грн. |
KAISER EH 6306 R | 29 199 грн. |
Духова шафа електрична Kaiser EH 6306 R 698-01 | 32 199 грн. |
Kaiser EH 6306 R | 31 590 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kaiser EH 6306 R
Ціни на Kaiser EH 6306 R |
---|---|---|---|---|
Kaiser EH 6306 R | від 29 199 грн. | 9 пропозицій | ||
Kaiser EH 6306 RS | від 32 333 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →