Ванна Roca Continental 150x70 см
Відео 4Фото 5 |
Roca Continental 150x70 |
|
Додатково комплектується змішувачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Continental 150x70 см
Усі ціни 6 →Ванна чавунна 150х70 ROCA Continental A21291300R | 32 337 грн. |
Ванна чавунна Roca Continental 150х70, з протиковзким покриттям A21291300R | 32 337 грн. |
Чавунна ванна Roca CONTINENTAL 150х70 A21291300R | 32 337 грн. |
Ванна чугунная Roca Continental 150x70 21291300R + Сифон автомат Alca Plas | 24 200 грн. |
Ванна чавунна Roca CONTINENTAL 150х70 без ніг 21291300R + Сифон автомат Al | 32 337 грн. |
Ванна чугунная 150х70 ROCA Continental A21291300R | 23 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації Roca Continental
Ціни на Roca Continental |
---|---|---|---|---|
Roca Continental 150x70 см | від 23 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Roca Continental 160x70 см | від 22 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Roca Continental 170x70 см | від 22 300 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →