Підмітальна машина Karcher EB 30/1
Karcher EB 30/1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher EB 30/1
Усі ціни 12 →Електровіник Karcher EB 30/1 (1.545-126.0) | 10 975 грн. |
Акумуляторний електровіник Karcher EB 30/1 Li-Ion 1.545-126.0 | 11 199 грн. |
Пилосос Karcher EB 30/1 Adv Li-Ion 1.545-127.0 | 17 343 грн. |
Karcher EB 30/1 Adv Li-Ion 1.545-127.0 | 16 920 грн. |
Karcher EB 30/1 Adv Li-Ion 1.545-127.0 | 17 343 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →