Підмітальна машина Karcher KB 5 (1.258-000.0)
Відео 2Фото 4 |
Karcher KB 5 |
|
Відрізняється від моделі KB 5 Premium часом роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher KB 5
Усі ціни 69 →Акумуляторний електровіник Karcher KB 5 (1.258-000.0) 1.258-000.0 | 3 399 грн. |
Пилосос-електровіник Karcher KB 5 (1.258-000.0) KB 5 (1.258-000.0) | 3 091 грн. |
Вертикальний пилосос Karcher KB 5 (1.258-000.0) | 3 179 грн. |
Пилосос Karcher KB 5 (1.258-000.0) 1.258-000.0 | 3 399 грн. |
Акумуляторний пилосос KARCHER KB 5 yellow (1.258-000.0) | 3 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →