Підлогомийна машина Karcher FC 2-4 Battery Set (1.056-200.0)
Фото 7 |
Karcher FC 2-4 Battery Set |
|
Платформа для зберігання. Універсальний акумулятор Battery Power 4/25 із зарядним пристроєм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher FC 2-4 Battery Set
Усі ціни 55 →Акумуляторна електрошвабра Karcher FC 2-4 Battery Set (1.056-200.0) 1.056- | 7 999 грн. |
Миючий пилосос Karcher FC 2-4 Battery Set (1.056-200.0) FC 2-4 Battery Set | 7 277 грн. |
Парова швабра Karcher FC 2-4 Battery Set (1.056-200.0) | 7 349 грн. |
Поломоечная машина аккумуляторная Karcher FC 2-4 Battery Set (1.056-200.0) | 7 999 грн. |
Акумуляторна швабра - пилосос Karcher FC 2-4 Battery Set + Batt+DUO Charge | 7 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →