Мийка високого тиску Karcher K 2 Classic (1.600-979.0)
Відео 4Фото 10 |
Karcher K 2 Classic |
|
Один з доступнейших варіантів мінімийок від гуру надійної техніки для прибирання — німецької компанії Karcher. Долею для цієї компактної «малятка» встановлено «прописка» в побуті. Мийний агрегат ефективно очищає доріжки на присадибній ділянці, садові меблі та різний інвентар, також він «на ура» підходить для приведення в порядок велосипедів після покатушок по бездоріжжю. За годину трехпоршневая помпа Karcher K 2 Classic прокачує близько 360 л води.
Максимальний тиск її подачі — 110 бар. Плюсів у карму моделі додають компактні габарити (24x39x17 см) і легка вага (3.3 кг), що позначається на комфортабельності експлуатації і транспортування мінімийки. У штатну комплектацію мийного агрегата включені пістолет високого тиску, 3-метровий шланг, одноструйная трубка і фільтр тонкого очищення води. Додатково користувач пристрою може налагодити подачу мийного засобу і підключити мінімийку до садового шлангу для збільшення довжини системи водопостачання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 2 Classic
Усі ціни 12 →Мийка високого тиску Karcher K 2 Classic 1.600-979.0 | 2 999 грн. |
KARCHER K 2 Classic (1.600-979.0) | 3 065 грн. |
Мойка высокого давления Karcher K 2 Classic (1.600-979.0) | 3 339 грн. |
Мінімийка Karcher K 2 Classic 1.600-979.0 | 4 000 грн. |
Минимойка Karcher K 2 Classic 16009790 | 2 999 грн. |
Невелика, легка, недорога. І все
За ці гроші можна придбати апарат із металевою помпою Пластикова одноразова помпа - якщо на зиму забув у гаражі або сараї, і всередині помпи замерзла вода - помпі хана, лід її рве
Шланг 3м – це мало Струмінь не регулюється по ширині розпилу. Якщо всмоктувати з ємності, тиск слабкий і погано відмиває користуюся Karcher K 2 Classic більше року |
Машини у мене немає і купувати її я не збираюся, просто немає особливої потреби кудись часто їздити, а якщо їздиш не часто, то простіше і набагато дешевше за таксі замовити. Мийка мені знадобилася зовсім для іншого. Ще три роки тому наша вулиця в приватному секторі була відносно тихою і їздили нею переважно легкові машини та інший невеликий транспорт. Але "мудра" мерія зробила велику реконструкцію, нашу дорогу розширили за рахунок широких газонів, капітально посилили подушку, переробили покриття та пустили неслабкий такий потік транспорту, у тому числі й важкого. Тиха вулиця на цьому закінчилась. Мало того, що проїжджають машини шумлять, до цього ми вже звикли і не помічаємо. Але влітку вони піднімають стовпи пилу і весь цей пил розлітається по прилеглих дворах. Утримувати будинок і двір у чистоті майже неможливо. У пилу весь будинок, паркан, ворота, госпблок, садові меблі, кущі та дерева теж страждають. Ось для миття всього цього я і придбав цю дитину. Воду витрачає ощадливо, всього 6 літрів на хвилину. Раніше я пробував поливати зі шланга, але там витрата виходила в півтора-два рази більше. А тут і тиск на порядок вищий, штатно це 70 атмосфер, і дальність дії струменя теж не порівняти. Мити можна будь-які тверді поверхні. Працює не безшумно, але в порівнянні з іншими, потужнішими моделями вона набагато тихіша. Найбільша, зручно зберігати на полиці. Шланг високого тиску має довжину лише три метри і цього не завжди вистачає. Доводиться зайвий раз переносити апарат, що забирає час. Фільтр тонкого очищення є в комплекті, а ось грубого, тобто того, що повинен стояти перед ним, немає і вартість цієї простої штуковини дорівнює 20% вартості всієї мийки |
Репутація німецької марки збиральної техніки Karcher не викликає ні найменшого приводу засумніватися в якості праці його мінімийок. Навіть найбільш компактні моделі бренду трудяться, не покладаючи рук, в інтересах підтримання чистоти «залізних коней», території присадибної ділянки та садового інвентарю.
Компактність понад усе!
«Крихітку» Karcher K 2 Classic можна без зусиль дізнатися за фірмовим кольором, що поєднує жовтий і чорний кольори. Агрегат зібраний в корпусі з габаритними розмірами 24х39х17 мм і важить лише трохи більше 3 кг. А значить приборкати його під силу навіть тендітній дівчині, та і місця для зберігання на полиці в гаражі мінімийка багато не займе. Безпосередньо в «кузов» мийного апарата інтегровані тримачі для комплектних насадок.
Ефективність
Незважаючи на мініатюрні розміри, мийка мало в чому поступається за робочими показниками більш «огрядним» одноліткам. Судіть найбільш, агрегат розпорошує воду під тиском до 110 бар, забезпечуючи «прокачування» до 360 л водяних мас за 1 годину. Це рівень багатьох «дорослих» мийок. Якщо сил, щоб видалити стійкі забруднення, у Karcher K 2 Classic виявиться недостатньо, на допомогу прийде насадка для подачі мийного засобу із окремій ємності. Ось тільки в штатну комплектацію пристрою вона не входить.
Довговічність
Претензій до роботи моделі вдень з вогнем не знайдеш. Єдине «але» — мала довжина «рідного» шланга високого тиску (3 м). Втім, він підлягає нарощування за рахунок садового шланга. Мінімийка розрахована на довгі роки надійної і безперебійної роботи і будьте впевнені, що вона «живе» в повному здоров'ї дійсно чималий термін.