Мийка високого тиску Karcher OC 3 Plus Car (1.680-034.0)
Фото 10 |
Karcher OC 3 Plus Car |
|
Легка портативна побутова мінімийка малої з вбудованим літій-іонним акумулятором і 2,8-метровими шлангом і універсальної віялової насадкою. Позиціонується як продукт середній ціновій категорії, призначений для побутового використання. Підійде для ситуацій, коли потрібна невелика витрата води (до 2 л/хв) і низький тиск (до 5 бар). Відрізняється високою мобільністю (в складеному вигляді займає мінімум місця в багажнику автомобіля) і легким вагою 2,3 кг.
Складається з двох основних блоків: верхнього пластикового бака об'ємом 7 л і нижнього насосного блоку з вбудованою акумуляторною батареєю. Акумуляторна мінімийка Karcher OC 3 Plus Car створює сильну, але дбайливу струмінь води, що дозволяє очистити велосипед, човен, взуття після риболовлі, пластикові меблі та ін. Комплектна віялова насадка обладнана регулятором ширини струменя, обертанням якого можна досягти зміни ступеня розпилення потоку. Вузька сфокусована струмінь підійде для вимивання глибоко засіла бруду, а широкий віяло впорається з обробкою значних площ і видаленням мийних засобів. Додатково можна придбати спеціальну насадку з конічним соплом для миття домашніх вихованців і спеціальну щітку для очищення вовни. Заряду акумулятора достатньо на 15 хв активної автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher OC 3 Plus Car
Усі ціни 21 →Акумуляторна портативна мийка Karcher OC 3 Plus Car 1.680-034.0 | 6 699 грн. |
Портативна міні-мийка Karcher для велосипедів OC 3 Plus Car (1.680-034.0) | 6 699 грн. |
Мойка низкого давления Karcher OC 3 + Car (1.680-034.0) | 6 699 грн. |
Мийка низького тиску Karcher OC 3+ Car портативна (1.680-034.0) 1.680-034. | 6 699 грн. |
KARCHER OC 3 + Car портативная (1.680-034.0) | 6 699 грн. |