Мийка високого тиску Karcher K 7 WCM (1.317-400.0)
Відео 1Фото 9 |
Karcher K 7 WCM |
|
Двигун з водяним охолодженням
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 7 WCM
Усі ціни 52 →Міні-мийка Karcher K 7 WCM (1.317-400.0) 1.317-400.0 | 19 999 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K 7 WCM (1.317-400.0) | 17 900 грн. |
Мойка высокого давления Karcher K 7 WCM (1.317-400.0) | 19 999 грн. |
Мийка високого тиску Karcher K7 WCM (1.317-400.0) | 19 999 грн. |
Мийка високого тиску Karcher K 7 WCM 3000 Вт, 20-180 бар (1.317-400.0) 1.3 | 19 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →