Мийка високого тиску Karcher OC 3 Bike Box
Відео 4Фото 8 |
Karcher OC 3 Bike Box |
|
Мобільна Багатоцільова мінімийка побутового класу з акумуляторним живленням, ергономічним пістолетом високого тиску і двома класичними насадками в комплектації — віяловою і миючою щіткою. Пристрій складається з двох частин: робочого блоку, а також встановлюється зверху 4-літрового бака для води. Завдяки акумуляторному живленню і забору води з автономного резервуара, може працювати далеко від побутової електромережі.
Мийка високого тиску Karcher OC 3 Bike Box дозволить швидко і ефективно очистити мотоцикл або велосипед, обробити невеликі кам'яні доріжки, фасад будівель і споруд. Відмиє садові меблі, грати гриля і мангал. Завдяки ефективній плоскій струмені низького тиску можна дбайливо очищати навіть чутливі поверхні. В основі пристрою знаходиться малопотужний електродвигун на 45 Вт, максимальний тиск-5 бар, а продуктивність — до 2 л/ч. Повного заряду акумулятора достатньо для 15 хв безперервної роботи. У комплектації передбачений велосипедний бокс з оптимізованими приладдям для чищення велосипедів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher OC 3 Bike Box
Усі ціни 7 →Мінімийка високого тиску Karcher 1.680-017.0 | 7 567 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher OC 3 + zestaw bike 1.680-017.0 | 7 380 грн. |
Karcher OC 3 Bike Box | 9 430 грн. |
Karcher OC 3 + zestaw bike 1.680-017.0 | 7 560 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher 1.680-017.0 | 7 557 грн. |
Минимойка высокого давления Karcher 1.680-017.0 | 7 563 грн. |
Karcher OC 3 Bike Box | 9 660 грн. |