Мийка високого тиску Karcher K 2 Power Control (1.673-600.0)
Відео 3Фото 7 |
Karcher K 2 Power Control 2021 рікK (побутові) |
|
Побутова мінімийка в типовій для Karcher "бджолиної" забарвленням-впізнаваному поєднанні жовтого і чорного. Добре підходить для періодичного виконання невеликих об'ємів робіт в межах домашнього господарства, будь то утримання в чистоті асфальтованих доріжок навколо будинку заміського формату або мийка машини із застосуванням чистячої хімії. Родзинками моделі в комплектації Power Control є однойменні розпилювачі з регулюванням напору водяного струменя з сопла пістолета.
На корпусі водяного пістолета розміщується віконце, де вказується вибране значення тиску. Karcher K 2 Power Control має 1400-ватним електромотором, 110-сильною помпою, 5-метровим мережевим шнуром і таким же по довжині шлангом високого тиску. Силонок у моделі вистачає на перекачування близько 360 води за годину. Для підвищення мобільності пристрою застосовуються транспортувальні коліщатка і телескопічна рукоять. Живлення мінімийки забезпечується від стандартної побутової розетки 230 В.при розмірах корпусу 24.6x28x58. 6 см важить миючий агрегат майже 4 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 2 Power Control
Усі ціни 16 →Мийка високого тиску Karcher K 2 Power Control 1.673-600.0 | 4 499 грн. |
Міні-мийка Karcher K 2 Power Control (1.673-600.0) 1.673-600.0 | 5 299 грн. |
Мойка высокого давления Karcher K 2 Power Control (1.673-600.0) | 4 499 грн. |
Минимойка Karcher K 2 Power Control 16736000 | 4 499 грн. |
Karcher Karcher K 2 Power Control 16736000 | 4 499 грн. |