Умивальник KERASAN Nolita 5342 700 мм (534201)
Фото 7 |
KERASAN Nolita 5342 600 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KERASAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KERASAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KERASAN Nolita 5342 700 мм
Раковина підвісна Kerasan Nolita 70х45 5342 01 | 6 400 грн. |
Kerasan Kerasan 5342 01 | 8 325 грн. |
Раковина Kerasan Nolita (5342 01) 199991 | 8 325 грн. |
Умивальник на стільницю Kerasan Nolita 45x70x15см (5342 01) | 10 278 грн. |
Модификації KERASAN Nolita 5342
Ціни на KERASAN Nolita 5342 |
---|---|---|---|---|
KERASAN Nolita 5341 600 мм | від 7 157 грн. | 1 пропозиція | ||
KERASAN Nolita 5342 700 мм | від 6 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →