Умивальник Devit Quadra 1610132 555 мм
Devit Quadra 1610132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Quadra 1610132 555 мм
Усі ціни 12 →Раковина під стільницю Devit 1610132 | 2 859 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Devit Quadra 555 х 450 мм 1610132 | 5 619 грн. |
Devit Devit Quadra 1610132 168523 | 2 859 грн. |
Раковина DEVIT Quadra (1610132) 200176 | 2 859 грн. |
Раковина DEVIT QUADRA 55 см (1610132) 1610132 | 2 859 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →