Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 11 300x1600
від 3 880 до 7 326 грн. Порівняти ціни 30 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 11 300x1600
Сортувати
Kermi Kermi FKO 11 300x1600 | 4 676 грн. |
Kermi Kermi Profil-K FK0 11 300x1600 | 5 026 грн. |
Радиатор стальной Kermi Profil-K FK0 11 300X1600 мм | 4 950 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Profil-K, FK0 11, 300X1600 мм, 1192 Вт FK0110316W | 5 026 грн. |
Kermi, Profil-K, FK0 11, 300X1600 мм, 1192 Вт (FK0110316W02) | 5 026 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо